Hakkımızda

NarPump 2019’da damacana su tüketenler için en sağlıklı ve hızlı damacana pompasını üretmek için kurulmuş ve yenilikçi ürünleri sayesinde Türkiye’nin lider platformlarında toplamda 75.000 adetten fazla olumlu yorum alarak kısa sürede Türkiye’nin en beğenilen ve en çok tercih edilen lider pompa markası haline gelmiştir.


Narpump akıllı damacana pompa modellerimiz daha hızlı akışı tercih edenler için dakikada 3.4 Litre su dolumu yapan çift motorlu ve daha ekonomik alternatif arayanlar için dakikada 1.7 Litre su dolumu yapan tek motorlu olmak üzere her ihtiyaca göre tasarlanmıştır.


Narpump akıllı damacana pompalarının, manuel pompalara ve su sebillerine göre en önemli farkı daha sağlıklı oluşudur. Pompalarımız suyun hava ile temas etmesine müsaade etmez, virüs ve bakterilerin suya karışmasını ve damacananızda birikmesini engellemeye yardımcı olur. Böylece, suyun kaynağından bardağınıza tertemiz ulaşmasına yardımcı olarak evinize sağlık taşır.


Her iki modelimiz de Aç/Kapa tuşu sayesinde size efor sarfettirmeyen pratik kullanımı ve USB girişine sahip kablosu ile hızlı şarj imkanı sayesinde hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca modern ve zarif tasarımı ve ışıklı üst paneli ile teknoloji ve estetiği de bir araya getirir.


Ayrıca özellikle manuel pompalarda herkesin karşılaştığı, gereğinden fazla gelen suyun taşması ile oluşan zahmet ve israfı, tek tuş ile kontrol edilen Narpump ürünlerinde yaşamazsınız. Ayrıca, ürünlerimiz ufak kazaları engellemek için özel çocuk kilidine de sahiptir. Kilit aktif olduğunda su akışı olmaz, böylece su kaybı da oluşmaz.


Manuel pompalarda pompaya güç uygulayarak suyun gelmesini sağlamak yorucudur ve ergonomik değildir, bel ve diz rahatsızlıklarına davetiye çıkarabilir. Narpump akıllı damacana pompalarında sadece bir tuşa basarak tek hareketiniz ile suyun gelmesini veya durmasını sağlarsınız.


Ayrıca özel borusu ve minimal tasarımı ile NarPump ürünleri çantanıza kolaylıkla sığar ve iç mekanlar kadar dış mekanlarda da kolaylıkla kullanılabilir.