Dakikada 3,4 Litre Dolum İle Çift Motorlu Akıllı Damacana Pompası

Hayatı Kolaylaştırın
Narpump akıllı damacana pompası, pratik kullanımıyla hayatınızı
kolaylaştırmak için tasarlandı. Aç/kapa tuşuyla efor sarfetmenize
gerek kalmadan saniyeler içinde ihtiyacınız olan suya ulaşmanızı sağlar.

ÜRÜNLERİ İNCELEYİN

Modern Tasarımı Deneyimleyin

Modern tasarımıyla Narpump, mutfağınıza yenilik katar. Zarif hatları ve ışıklı üst paneliyle teknoloji ve estetiği bir araya getirir.

Sağlığı Seçin

Narpump, otomatik motoru sayesinde dışarıdan hava girişine engel olur. Böylece damacananızda bakteri birikemez. Kaynağından bardağa temiz su içmenizi sağlayarak evinize sağlık taşır.

Birikme Yok, Bakteri Yok

Sebiller suyun aktığı ve birikme yaptığı iç haznesinde, biriken sular bakteri oluşturur. İçme suyunuz bakteri dolu bu alandan bardağınıza gelir. Bu durum, yağmur sonrası yerde biriken suları içmekten çok da farklı değildir. Narpump'ın sağlıklı silikon borusundan geçerek bardağınıza dolan suyunuz, dışarıdan toz ve mikrop çekmediği gibi birikme de yapmaz. Böylece bakteriden uzak durur, sağlıkla su içersiniz

Su İsrafı Yok

Manuel damacana pompalarında suyu taşırma sıkıntısını herkes yaşar. Hemen hemen her seferinde gereğinden fazla gelen su yerlere dökülerek israfa ve zahmete yol açar.

Yorulmak Yok Bel Ağrısı Yok

Pompaya güç uygulayarak suyun gelmesini sağlamak yorucu ve uğraştırıcıdır. Narpump'ın güç düğmesine tek hareketinizle suyunuz dolacak ve yine tek hareketinizle duracaktır. Taşma, dökülme, su israfı ve yorgunluk tarihe karışır.

Kolay Taşınabilirlik

Özel silikon borusu ve minimal tasarımı ile gittiğiniz her yere taşıyabileceğiniz NarPump, iç mekan kullanımları kadar dış mekanlara da uyum sağlar. Çantanıza sığar ve size her yerde kolaylık sağlar.

Pratik Şarj

Akıllı damacana pompanızı usb girişine sahip kablosu sayesinde herhangi bir şarj ucuyla şarj edebileceğiniz gibi, USB girişine uyumlu diğer cihazlardan da şarj edebilirsiniz.